Modernit villat Lo Romeron golfkentän alueella – rauhallista asumista lähellä rantaa
Nämä viihtyisät uudisvillat sijaitsevat erinomaisella paikalla Lo Romeron golfkentän alueella, tarjoten rauhallisen ympäristön ja mahdollisuuden nauttia golfkierroksesta silloin kun haluat. Tervetuloa!
Pilar de la Horadadan keskustan monipuoliset palvelut ovat vain 5 minuutin ajomatkan päässä, ja rannalle ajaa noin 10 minuutissa, missä odottavat viihtyisät rantakahvilat ja ravintolat.
Toimivat villat omilla ulkotiloilla
Villoissa on 3 makuuhuonetta ja 3 kylpyhuonetta, valoisa pohjaratkaisu ja hyvin suunnitellut oleskelutilat.
Jokaisessa villassa on:
- Oma uima-allas
- Kattoterassi (54 m²)
- Ulkotilat Välimeren elämäntyyliin
Kohde sopii erinomaisesti golfvillaksi, loma-asunnoksi tai ympärivuotiseen asumiseen Costa Blancalla.
Hinnat: 475.000 – 495.000 €
Räätälöityä palvelua asunnonostajille
Lottas House palvelee ennen kaikkea ostavia asiakkaita. Mikäli tämä golfkentän yhteydessä sijaitseva villa ei ole juuri oikea, autamme sinua löytämään vastaavia golf- tai rantakohteita Costa Blancalla tai Costa del Solilla.
👉 Ota yhteyttä ja pyydä lisätiedot tai varaa esittely. Olemme täällä auttaaksemme sinua löytämään sopivan kodin Espanjasta.